Zespół kancelarii Fairfield w czołówce najlepszych kancelarii prawniczych w kategorii Life Sciences wg rankingu Legal500.

Z radością informujemy, że kancelaria Fairfield została wyróżniona w tegorocznej edycji rankingu kancelarii prawniczych Legal500 EMEA. Ranking rekomenduje najlepsze kancelarie w branży m.in. rynku ochrony zdrowia.

Klienci docenili kancelarię Fairfield, jako specjalistyczną kancelarię  z zakresie rynku ochrony zdrowia opieki, która praktyką obejmuje wszystkie aspekty działalności swoich klientów w Polsce. Ze szczególnym naciskiem na takie obszary specjalizacji jak: ochrona danych osobowych, reklama, refundacje, kwestie regulacyjne, labelling, nieuczciwa konkurencja, zamówienia publiczne, prawo pracy oraz prawo i transakcje korporacyjne. Zespół zajmuje się również sporami cywilnymi i karnymi, reprezentując  lekarzy i farmaceutów. 

Mec. Oskar Luty, ekspert prawa medycznego specjalizujący się w zagadnieniach związanych z wyrobami medycznymi od ponad 17 lat, wspólnie kieruje zespołem z radcą prawnym Marcinem Flakiem specjalistą prawa farmaceutycznego i prawa żywnościowego.

Klienci o kancelarii FAIRFIELD:

„Bardzo zorientowany na biznes zespół, proaktywny, strategicznie myślący i spełniający oczekiwania.”

„Wysoko wykwalifikowany zespół doskonale rozumiejący branżę farmaceutyczną”.

„Oskar Luty jest  najwyższej klasy ekspertem w dziedzinie refundacji, wyrobów medycznych i prawie farmaceutycznym, z bogatą wiedzą specjalistyczną i doświadczeniem w zakresie współpracy z Ministerstwem Zdrowia, NFZ i przedstawicielami publicznej służby zdrowia.”

Prawnicy kancelarii byli też wielokrotnie byli wyróżniani za jakość swojej pracy dla Klientów w ramach rekomendacji w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak Ranking Kancelarii Prawnych Dziennika Rzeczpospolita. BestLawer oraz Polityka Insight.

Więcej szczegółów na stronie rankingu.

Dziękujemy Klientom, którzy nominowali nas do tego prestiżowego wyróżnienia!