Mec. Oskar Luty i zespół Kancelarii Fairfield wyróżniony w rankingu Chambers Europe 2020

Z radością informujemy, że kolejny rok z rzędu kancelaria FAIRFIELD została wyróżniona w prestiżowym rankingu kancelarii prawniczych Chambers Europe 2020. Ranking rekomenduje najlepsze kancelarie w branży m.in. rynku ochrony zdrowia, ale nagradza też prawników za indywidualne osiągnięcia.

Mecenas Oskar Luty, Partner Kancelarii Fairfield, otrzymał wyróżnienie indywidualne, jako rekomendowany doradca prawny w branży farmaceutycznej, żywnościowej i wyrobów medycznych. Klienci podkreślili jego wybitne zdolności negocjacyjne, doświadczenie i znajomość branży. Oskar Luty został również doceniony za pro-biznesowe podejście, doskonałą orientację w branży wyrobów medycznych i pełne zaufanie, jakim darzą go Klienci.

Klienci wskazali kancelarię prawną Fairfield, jako wiodącą kancelarię obsługującą podmioty rynku ochrony zdrowia, żywnościowe i medyczne, a w szczególności wyroby medyczne. Zespół został doceniony m.in. za doradztwo prawne przy wielu projektach, dotyczących wprowadzania produktów, reklamy, czy sporów sądowych.  

Zespół kancelarii prowadzi doradztwo na rzecz branży Life Sciences już od 2010 r. i pojawiał się w wielu poprzednich edycjach w czołówce najlepszych kancelarii prawniczych w kategorii Life Sciences. Prawnicy kancelarii byli też wielokrotnie byli wyróżniani za jakość swojej pracy dla Klientów w ramach rekomendacji w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak ranking Kancelarii Prawniczych Dziennika Rzeczpospolita, BestLawer oraz Polityka Insight.

W działalności Kancelaria łączy specjalistyczne doradztwo prawne z pro-biznesowym podejściem do problemów prawnych. Klientom, niezależnie od specjalistycznego doradztwa regulacyjnego, oferuje kompleksowe wsparcie prawne we wszystkich dziedzinach, w tym pomoc w sporach sądowych i sytuacjach kryzysowych. Stale współpracuje również ze specjalistami: doradcami podatkowymi, farmaceutami, chemikami, lekarzami.

Więcej szczegółów na stronie rankingu.

Dziękujemy Klientom, którzy nominowali nas do tego prestiżowego wyróżnienia!