Team Avatar

Hanna Duda

External Counsel w Kancelarii Fairfield

Doświadczona prawniczka z ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych z branży spożywczej i farmaceutycznej. Specjalizuje się w zagadnieniach handlu międzynarodowego i spedycji, a także prawa pracy i postępowania cywilnego.

Jej doświadczenie obejmuje świadczenie bieżącej, codziennej pomocy prawnej dla firm o zasięgu międzynarodowym. Kompleksowo obsługuje firmy w zakresie obsługi zgromadzeń wspólników, bieżącej obsługi zarządu, prowadzenia spraw pracowniczych, przygotowywania regulaminów i zarządzeń obowiązujących w Spółkach, umów krajowych i kontraktów zagranicznych dot. obrotu towarowego, umów z bankami, z ubezpieczycielami, zabezpieczeń transakcji (bazy dostaw), zabezpieczeń płatności, uczestnictwo w postępowaniach reklamacyjnych oraz postępowaniach sądowych i egzekucyjnych zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (UW),  Podyplomowych Studiów Prawa i Ekonomii UE oraz kursu specjalistycznego common law na Uniwersytecie w Cambridge. Radca prawny zrzeszona w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.