Zapraszamy do udziału w II edycji Akademi Prawnej – szkoleń organizowanych przez naszą kancelarię i Izbę POLMED.

Podobnie jak w zeszłym roku, głównym celem szkoleń jest przekazanie najistotniejszych informacji z zakresu aktualnych kluczowych zmian prawnych istotnych dla firm medycznych, a także najważniejszej problematyki prawnej z punktu widzenia bieżącego funkcjonowania branży wyrobów medycznych.  

W ramach drugiej edycji Akademii Prawnej, naszym celem będzie przekazanie Państwu jeszcze szerszej wiedzy. Omówimy zarówno najistotniejsze zmiany prawne – od unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych, przez nową regulację Kodeksu Etyki Izby POLMED i ustawy o jawności życia publicznego, aż po nowe rozporządzenia UE dotyczące wyrobów medycznych – jak i bardziej specjalistyczne, ukierunkowane tematy: dotyczące nowych regulacji podatkowych, kontroli w firmie medycznej, specyficznych zagadnień dot. sponsoringu, czy wreszcie praktycznych aspektów prawa zamówień publicznych. 

W załączeniu znajdą Państwo harmonogram Akademii Prawnej ze skróconym opisem poszczególnych szkoleń, jak również szczegółowe zaproszenia na każde szkolenie z programem i wykazem prelegentów.

Formularze zgłoszeniowe i cennik znajdują się na stronie. http://polmed.org.pl/akademii-prawnej-izby-polmed-i-kancelarii-fairfield-ustawa-o-jawnosci-zycia-publicznego-i-pozostale-aktualnosci-compliance-na-2018-r/

Uprzejmie prosimy o dokonywanie zgłoszeń poprzez wysyłanie załączonych formularzy zgłoszeniowych na adres biuro@polmed.org.pl z zachowaniem terminów podanych na poszczególnych formularzach zgłoszeniowych. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Przyjęcie zgłoszenia będzie każdorazowo potwierdzane mailowo przez biuro Izby. W przypadku wysłania zgłoszenia i nieotrzymania potwierdzenia jego przyjęcia prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 853 49 93.