17

LAT DOŚWIADCZENIA

Fairfield jest wiodącą kancelarią, z siedemnastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów ochrony zdrowia w Polsce, w tym działalności regulowanej (leki, wyroby medyczne, działalność medyczna, farmaceutyczna, suplementy diety, środki spożywcze).

Nasz zespół prowadzi doradztwo na rzecz branży Life Sciences już od 2010 r. (poprzednio jako część struktury DFL LEGAL).

Prawnicy Kancelarii posiadają wieloletnie doświadczenie w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej, tym w szczególności dla branży ochrony zdrowia. Prawnicy Kancelarii zyskali uznanie za jakość swojej pracy dla Klientów w ramach rekomendacji w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak Ranking Kancelarii Prawnych Dziennika Rzeczpospolita, Chambers Europe Legal500, TopLawyers oraz Polityka Insight.

W działalności łączymy specjalistyczne doradztwo prawne z pro-biznesowym podejściem do problemów prawnych. Naszym Klientom, niezależnie od specjalistycznego doradztwa regulacyjnego, oferujemy kompleksowe wsparcie prawne we wszystkich dziedzinach, w tym pomoc w sporach sądowych i sytuacjach kryzysowych. Stale współpracujemy również ze specjalistami: doradcami podatkowymi, farmaceutami, chemikami, lekarzami.