Komunikat prasowy: Fairfield – nowa marka na rynku usług prawniczych w Polsce

Fairfield – taką nazwę po ostatnich przekształceniach własnościowych przyjęła kancelaria prawnicza założona przez radcę prawnego Marcina Flaka oraz adwokata Oskara Lutego, prawników z piętnastoletnim doświadczeniem w obsłudze sektora ochrony zdrowia (Life Sciences) w Polsce.

Kancelaria Fairfield powstała na bazie firmy prawniczej DFL Legal, w wyniku zeszłorocznych zmian właścicielskich. Obecnie kancelaria, której zespół składa się z ponad dziesięciu cenionych na rynku ekspertów, działa pod kierownictwem dwóch Partnerów-Założycieli, Marcina Flaka i Oskara Lutego.

Wieloletnie doświadczenie

Fairfield jest wiodącą kancelarią wyspecjalizowaną w obsłudze podmiotów aktywnych w obszarze szeroko rozumianej ochrony zdrowia w Polsce (Life Sciences). Kompetencje i doświadczenie kancelarii obejmuje obsługę 12 branż w 36 specjalizacjach prawniczych.

Na sukces Fairfield składają się lata doświadczeń praktyków prawa. Wyróżnia nas wiedza branżowa oraz szczególna dbałość o prostotę i efektywność rozwiązań. To one stanowią o naszej przewadze rynkowej” – powiedział Marcin Flak, Partner-Założyciel kancelarii Fairfield.

Unikalne kompetencje

Wśród obsługiwanych klientów Fairfield znajdują się firmy oraz hurtownie farmaceutyczne, producenci i dystrybutorzy wyrobów medycznych, firmy kosmetyczne, żywnościowe, organizacje przemysłowe, szpitale, przychodnie, apteki, towarzystwa naukowe, jak również lekarze i farmaceuci, których kancelaria reprezentuje w sprawach indywidualnych.

Zespół Fairfield wspiera swoich klientów w zakresie doradztwa prawnego dotyczącego m.in. reklamy i promocji, refundacji, danych osobowych, dystrybucji, prawa karnego, sporów sądowych, zagadnień compliance i wielu innych, w tym doradztwa kryzysowego.

Naszym wyróżnikiem jest świeże spojrzenie na wyzwania naszych klientów. Myślimy i działamy innowacyjnie. Do każdej sprawy, którą się zajmujemy podchodzimy indywidualnie” – powiedział Oskar Luty, Partner-Założyciel kancelarii Fairfield.

Uznanie

Prawnicy Fairfield za pracę dla swoich klientów zyskali uznanie w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak Chambers EuropeBestLawyers oraz Polityka Insight.