Zespół kancelarii Fairfield w czołówce najlepszych kancelarii prawniczych w kategorii Life Sciences.

Z radością informujemy, że kancelaria Fairfield została wyróżniona w tegorocznej edycji prestiżowego rankingu kancelarii prawniczych „Chambers Global 2019″. Ranking rekomenduje najlepsze kancelarie w branży m.in. rynku ochrony zdrowia, ale nagradza też prawników za indywidualne osiągnięcia.

Ponadto mecenas Oskar Luty, Partner Kancelarii Fairfield, kolejny rok z rzędu otrzymał wyróżnienie indywidualne, jako rekomendowany doradca prawny w branży farmaceutycznej, żywnościowej i wyrobów medycznych. klienci podkreślili jego wybitne zdolności negocjacyjne i prezentacje.

Klienci wskazali kancelarię prawną Fairfield, jako wiodącą kancelarię obsługującą podmioty rynku ochrony zdrowia, żywnościowe i medyczne, a w szczególności wyroby medyczne. Zespół został doceniony m.in. za doradztwo prawne przy wielu projektach, dotyczących wprowadzania produktów, reklamy, czy sporów sądowych.  

Zespół kancelarii prowadzi doradztwo na rzecz branży Life Sciences już od 2010 r. i pojawiał się w wielu poprzednich edycjach w czołówce najlepszych kancelarii prawniczych w kategorii Life Sciences. Prawnicy kancelarii byli też wielokrotnie byli wyróżniani za jakość swojej pracy dla Klientów w ramach rekomendacji w prestiżowych rankingach prawniczych, takich jak BestLawer oraz Polityka Insight.

W działalności Kancelaria łączy specjalistyczne doradztwo prawne z pro-biznesowym podejściem do problemów prawnych. Klientom, niezależnie od specjalistycznego doradztwa regulacyjnego, oferuje kompleksowe wsparcie prawne we wszystkich dziedzinach, w tym pomoc w sporach sądowych i sytuacjach kryzysowych. Stale współpracuje również ze specjalistami: doradcami podatkowymi, farmaceutami, chemikami, lekarzami.

Więcej szczegółów na stronie rankingu.

Dziękujemy Klientom, którzy nominowali nas do tego prestiżowego wyróżnienia!